Сертификована општина са повољним пословним окружењем

У организацији Месне заједнице Црноклиште и локалне самоуправе данас су деци предшколског узраста, и ученицима од И до ИВ разреда ОШ “Душан Радовић” подељени новогодишњи пакетићи. За родитеље и представнике локалне самоуправе и месне заједнице, деца су приредила новогодишњу приредбу.


Председник МЗ Црноклиште Најдан Костић поздравио је децу и присутне и захвалио се локалној самоуправи на подршци и сарадњи, са надом да ће та сарадња у будућности бити још боља на задовољство мештана села Црноклиште и све деце у том селу.
Горан Поповић, помоћник председника општине и Александар Ћирић, општински већник, обишли су објекат у којем се планира реконструкција наредне године, како би се створили што бољи услови за децу и ученике од И до ИВ разреда.


– Задовољство нам је што видимо оволико деце у овом селу. Потрудићемо се да и у наредном периоду стварамо што боље услове за живот на селу, као што смо то чинили и претходних година и да од наредног септембра у условнијој просторији наставите своје школовање, када ће вам се придружити и шест ђака првака – изјавио је Горан Поповић и овом приликом деци и родитељима честитао Новогодишње и Божићне празнике.

Извор: Пиротске вести

План развоја Града Пирота 2021–2028.

Можете се обратити Заштитнику грађана уколико сматрате да су вам повређена права применом републичких прописа од стране носилаца јавних овлашћења

 

СТРАТЕГИЈА РАЗВОЈА УРБАНОГ ПОДРУЧЈА ГРАДА ПИРОТА И ОПШТИНА БАБУШНИЦА, ДИМИТРОВГРАД И БЕЛА ПАЛАНКА

 

Побољшање услова живота Рома и Ромкиња и других маргинализованих група у 18 ЈЛС

 

Пружимо руку теже запошљивим лицима 

Спортске активности за младе-будућност за све у прекограничном региону

Оснаживање женског предузетништва и улоге жена на селу у југоисточној Србији

Успостављање сајамског простора

Joomla templates by Joomlashine